Dolar 32,9945
Euro 35,9510
Altın 2.552,11
BİST 11.221,37
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Antalya 33°C
Parçalı Bulutlu
Antalya
33°C
Parçalı Bulutlu
Sal 33°C
Çar 33°C
Per 34°C
Cum 35°C

Milli Kurekçilerden 1. Günde 14 Madalya

Hırvatistan’ın başşehri Zagreb’de düzenlenen Memleketler arası Zagreb Kürek Yarışları’nın birinci gününde Türkiye Kürek Ulusal Kadrosu 4’ü altın olmak üzere 14 madalya elde etti.

Milli Kurekçilerden 1. Günde 14 Madalya
REKLAM ALANI
7 Nisan 2024 12:00
41

Hırvatistan’ın başşehri Zagreb’de düzenlenen Milletlerarası Zagreb Kürek Yarışları’nın birinci gününde Türkiye Kürek Ulusal Ekibi 4’ü altın olmak üzere 14 madalya elde etti.

4’Ü ALTIN TOPLAM 14 MADALYA ELDE EDİLDİ.
6-7 Nisan tarihlerinde Zagreb’de 40.sı düzenlenen Milletlerarası Zagreb Kürek Yarışları’nın (Croatia Open 2024) bugün gerçekleştirilen yarışların birinci gününde Ulusal Kürekçiler, 24 grup ile 17 farklı yarışta gayret etti. Büyükler, Ümitler, Gençler ve Yıldızlar kategorilerinde Bayan ve Erkek kadrolarıyla iştirak sağlanan yarışlarda Türkiye Kürek Ulusal Ekibi, 4 Altın, 5 Gümüş ve 5 Bronz olmak üzere toplam 14 Madalya elde etti.

ARA REKLAM ALANI

18 TAKIM A FİNALE YÜKSELMEYİ BAŞARDI.

Ayrıca bugün öğlenden evvel gerçekleştirilen eleme yarışlarında Kürek Ulusal Ekibi, 18 takım ile A Final, 4 Takım ile B Final ve 2 grup ile C Final’e yükselmeyi başardı.

Yarışların ikinci günü yarın düzenlenecek olan yarışlar ile son bulacak. Yarışların ikinci gününde Türkiye Kürek Ulusal Grubu, finale yükselmek için 7 farklı kategoride 13 grup ile çaba edecek.

Yarışların birinci gününde kazanılan madalyalar ise şu biçimde yer aldı:

ALTIN MADALYA
ŞEFİK ÇAKMAK  |  HAFİF KİLO ERKEKLER TEK ÇİFTE
SÜLEYMAN YILMAZ  |  GENÇ (U19) ERKEKLER TEK ÇİFTE
BURAK ONUR TAŞ – KAAN KORKMAZ  |  YILDIZ (U17) ERKEKLER İKİ ÇİFTE
ŞEVVAL KAÇMAZ – ECE ARSLAN  |  YILDIZ (U17) BAYANLAR İKİ ÇİFTE

GÜMÜŞ MADALYA
DENİZNUR SERRA BAYKARA  |  HAFİF KİLO BAYANLAR TEK ÇİFTE
AHMET ALİ KABADAYI  |  HAFİF KİLO ERKEKLER TEK ÇİFTE
ENES BİBER – YUSUF ZİYA ATEŞ  | ÜMİT (U23) ERKEKLER İKİ TEK

ALİ KARA – BORA ÖZÇELİK | YILDIZ (U17) ERKEKLER İKİ TEK
DERİN KUMUK – ALARA ALEYNA TETİK | YILDIZ (U17) BAYANLAR İKİ ÇİFTE

BRONZ MADALYA
ELİS ÖZBAY | BAYANLAR TEK ÇİFTE
EBRU AKINAL  |  HAFİF KİLO BAYANLAR TEK ÇİFTE
ENVER ERMAN-YİĞİT YAŞAR DOĞRUOK | ÜMİT (U23) ERKEKLER İKİ TEK
YASİN ŞEN – EREN AKBAŞ  |  GENÇ (U19) ERKEKLER İKİ TEK

MUHAMMET EREN AYKUT – ÖMER YUSUF KÖSE  |  YILDIZ (U17) ERKEKLER İKİ ÇİFTE

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ankara web tasarım law office wordpress hosting ingilizce kursu siyasi danışmanlık ankara haberler Renault Yedek Parça Ankara Çıkışlı Karadeniz Batum Turu Dacia Yedek Parça Fluence Yedek Parça iveco yedek parça ankara Güneş Enerjisi İmplant Süt Sağım Makinesi Yedek Parça Casıo g shock forklift aküsü Pt100 ankara ceza avukatı Ankara endoskopi labomat Beta Law dacia yedek parça güç trafosu oto yedek parça dunnage airbag e-imza check up Huzurevi damla etiket radyal fan tez hazırlama fiyatları iç mimar jean Hobi Bahçesi Yatırımı etiler pilates değer kaybı Adblue yer yıkama makinesi Baharat Çeşitleri çevrimiçi yedek parça